Akustik Kumaş Kaplı Paneller ve Ses Yalıtım Malzemeleri Üretim ve Uygulama Merkezi

Duvar Çarpma Minderi

Duvar çarpma minderleri,spor salonlarında veya spor odalarında bulunan sert duvar yüzeylerini yumuşatarak,sporcu sağlını korumak ve alan içerisinde bulunan akustik problemleri sönümlemek için kullanılmaktadır.

Duvar Koruma Minderi

Spor alanlarında,sporcuların hırslı ve mücadele dolu sporlarını güvenli hale getiriyoruz.
Yaralanmların %99 önüne geçiyoruz ve %50 hacim akustiği sağlıyoruz.

Sporcu Sağlığını Korur

Sporcu yaralanmalarının %99 önüne geçiyor

Hacim Akustiği Sağlar

Spor salonlarının,rahatsız edici akustik problemlerini çözümler

Dekoratif Görsel Sağlar

Duvar yüzeylerinde dekoratif ve şık çözüm sağlar

Spor salonları, duvar ve zeminlerindeki darbelere karşı koruma sağlamak için üretilen minderlerin kullanımı oldukça yaygındır. Duvar çarpma minderleri, spor salonlarında duvarlarda oluşabilecek hasarları önlemek için kullanılır. Ayrıca spor salonlarında yapılan bazı egzersizlerde de kullanımı yaygındır.

50%

Akustik Problemleri Çözümler

99%

Sporcu Sağlığını Korur

01

Duvar Koruma Minderi

Sporcu koruma minderleri, sporcuların antrenmanları sırasında yaralanmalarını önlemek için kullanılır. Özellikle boks, taekwondo, karate gibi dövüş sporlarında sporcuların vücutlarına gelebilecek darbeleri azaltmak ve korumak için kullanılır.

02

Spor Salonu Minderi

Duvar koruma minderleri ise spor salonlarında yapılan egzersizlerde duvarlara çarpmaya karşı koruma sağlar. Bu minderler sayesinde sporcular, duvarlara çarpma sonucu oluşabilecek hasarları en aza indirgeyebilirler.

Profesyonel ekiplerimiz ile iletişime geçerek,işletmeleriniz veya bireysel kullanım alanlarınızda oluşan tüm akustik veya ses yalıtım problemlerinize kesin sonuç ve öneriler ile çözüm sağlayalım.

Thank you! Your message has been sent.
Unable to send your message. Please fix errors then try again.