E-TİCARET

İLETİŞİM

E-POSTA AKUSTİK KUMAŞ PANEL HERAKLİTE

Ses Yalıtımlı Akustik Perde Sistemleri

Ses Yalıtımlı Perde

Ses yalıtımlı perde,kadife kumaş içerisine gizlenmiş şekilde ses bariyeri ve ses yalıtım keçeleri ile ses yalıtım değeri yüksek oranlarda yutumlama yapabilen portatif ve dekoratif ses yalıtım malzemesidir.

Akustik Yalıtımlı Perde

Akustik yalıtımlı perde,iç dolgu malzemeleri ile tam sönümleme sağlayan ve bitmiş iki yüzeyde akustik kadife kumaşlar eşliğinde akustik yalıtım değerleri 0.85 değerine ulaşabilen akustik malzemelerdir.

Akustik Dekoratif Perde

Akustik dekoratif perde,%100 sık pileli veya talep edilen tüm formlarda üretimini yapabildiğimiz akustik dekrotif perdeler,görsel özelliği ile talep edilen tüm alanlarda kullanılabilirler.

Akustik Bölücü Perde

Akustik bölücü perde,tüm açık ofislerde veya açık alanlarda istenildiği taktirde bölücü özelliği ile hem ses yalıtımı hemde akustik yalıtım sağlayabilen portatif bölücü paravan özelliği mevcuttur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN

Akustik Yalıtım Perdesi

Akustik yalıtım perdesi,istenilen tüm bitmiş alanlarda kullanılması için hazırlanan ve akustik yalıtım değerleri yüksek perdelerdir.Akretide edilmiş test yalıtım raporları ile en yüksek verimlere ulaşabilen ses yalıtım perdeleri.

akustik-mimari-perde-ses-yalitimli

Hareketli Tente Perdesi

Hareketli tente perdesi,açılır kapanır tergole sistemler üzerine kurulan hareketli yüzeylerde de kullanılan akustik yalıtım perdeleridir.Winter Garden perde olarak isimlendirilen ses yalıtım perdeleri,tente ile hareket ederek hem akustik yalıtım sağlarken hemde ses yalıtım değerlerini yükseltir.

Hızlı Erişim 

Bizlere e-posta ile proje detaylarınızı aktarabilir veya tüm sorularınızı sorabilirsiniz.

proje@akustikurun.com sertac@akustikurun.com

Adresimiz

Sancaktepe Ticaret Merkezi B Blok D:2 İstanbul

Pazartesi-C.tesi
08.30 - 18.00 

Crafter Acoustic | Ses Yalıtım ve Akustik Üreticisi