Toplantı Odaları

Toplantı Odaları

Toplantı odası akustik çözümleri, görüşme odalarında bulunan mobilya seçimleri genelde akustik özellikler göz ardı edilerek tamamı ile görselliği ön planda olarak seçilmektedir.

Bu seçimler sıkça yapılan hatalar yansıtıcı yüzeyli mobilyalar üzerinden seçimlerin yapılmasıdır. Alanlar düzenlendikten sonra yapılan ilk görüşme sırasında ortaya çıkan uğultu problemi sonrasında akustik düzenleme talep edilmektedir.

Akustik düzenlemesi yapılmamış alanlar üzerinde yapılabilecek işlemler listesinin ilk sırasında yer alan akustik kumaş kaplı panel yerleşimi olacaktır. Akustik kumaş kaplı paneller, alan içerisinde mevcut konumlanma ve oluşabilecek frekansların şiddetine göre profesyonel hesap ve tasarımı hazırlanmaktadır.

Toplantı Odası Akustiği  Crafter Acoustic İstanbul

Yapılan çalışmaların ardından akustik kumaş kaplı panellerin, duvarda ve tavanda konumlandırılması yapılmaktadır. Diğer bir alternatif olarak da akustik keçe paneller düşünülebilir.

Akustik keçe panellerin uygulama tipleri dekorasyonel olarak farklılık göstermektedir. Tavanda, duvarda ve bağımsız olarak sarkık olarak hacim akustiği hesaplandıktan sonra belirlenebilirler.

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
proje@crafterakustik.com


0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış

proje@crafterakustik.com

0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu