Tavan Ses İzolasyonu

Tavan Ses İzolasyonu

Üst katınızdan gelen gürültüleri engellemek için tavandan uygulama yapılmamalıdır. Kat arasından geçebilecek gürültülerin çoğu vibrasyon olarak adlandırılan titreşim kaynağı olacağı için tavan bloğunun bağlı olduğu yan duvarlardan geliyormuş gibi hissettirir. Tavan ses yalıtımı ile sizin alanınızda oluşan hava yollu frekansların geçişini engellemiş olursunuz.

Tavan ses izolasyonu nasıl uygulanır ?

Tavan ses izolasyonu, duvar ses izolasyonu ile aynı uygulama şekline sahiptir. Düz ve kuru bir tavan yüzeyi üzerine öncelikle yüksek yoğunluklu ses kesici bariyerli süngerler yapıştırmak suretiyle uygulanır. Yapıştırılan süngerlerin üzerine belirli ölçüde hava boşluğu bırakılarak taşıyıcı kutu profiller vidalandıktan sonra ön yüzlerine 6mm kalınlığında sismik ses bantları yapıştırılır.

Hazırlanan taşıyıcılar üzerine ilk alçıpan levha vidalanır.3mm kalınlığında keçeli ses bariyeri ilk kat alçıpan levha üzerine yapıştırıldıktan sonra son katman olarak ikinci kat alçıpan levha ile sistem kapatılmış olur.

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
crafteracoustic@gmail.com

0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış
crafteracoustic@gmail.com
0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu