Ofisler

Ofisler

Ofis akustiği, çalışanların kolayca etkileşim kurabileceği, işbirliği yapabileceği ve iletişim kurabileceği açık alanlarla karakterize edilir. 

Bununla birlikte, bu yeni çalışma alanlarının yakın ses ortamını nasıl etkileyebileceği üzerine çok az düşünülüyor. Aslında çalışmalar bize rutin olarak açık plan ofislerin en gürültülü çalışma alanları olduğunu ve üretkenliği % 66’ya kadar azaltabileceğini gösteriyor. Ofis akustiği uygulama alanları gürültülü ofisler, işçilerdeki fizyolojik sıkıntılara yol açabilir; yüksek kan basıncına, kazalara ve üretkenlikte düşüşe yol açabilir.

Ofis Akustiği Çözümlerimiz

  1. Akustik kumaş kaplı panel, akustik sünger dolgulu panellerimiz ile alan içerisinde ses frekanslarının çok kez yansımasını engelleyerek işlevsellik ve görsellik olarak hizmet vermektedir.

    Akustik kumaş kaplı panellerin, duvarlarda ve tavanlarda farklı uygulama şekilleri ile alanlarınızda farklı işlevsellikler katabiliyoruz.

  2. Akustik zemin halı, kauçuk esanslı tabanları ile ofis zeminlerinizde kolay temizlenebilir ve anti—bakteriyel özellikli halılar kullanarak ses frekanslarının yoğunlaşmasını engellemektedir.
  3. Akustik seperatör, akustik sünger dolgulu seperatörleri ortak çalışma masalarının aralarında konumlandırarak, personellerin kendi alanları içerisinde yaptıkları görüşmelerden kaynaklı olacak uğultuların emilimini sağlayarak işlevsellik ve şahsa özel alanları sepere etmelerini sağlamaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
proje@crafterakustik.com


0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış

proje@crafterakustik.com

0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu