Yirmi birinci yüzyılda insan hayat kalitesini arttırmak için her alanda olduğu gibi yaşam ve çalışma alanlarının kalitesini arttırmak için de birçok çalışma yapılmaktadır. Ses insanları çevreleyen bir olgu olarak artarak süre gelmektedir. Buna bağlı olarak insanların ses karşı tepkileri artmakta ve dayanımları azalmaktadır.

Bizler Crafter Acoustic Architecture olarak ses problemlerini çağın gereksinimlerine uygun ürünler ve uygulamamlar çözüme kavuşturarak insanlara hizmet vermek ve yaşam kalitesini arttırmak için 20 yıl önce İngiltere’nin Londra şehrinde kurulmuş akustik ve ses yalıtım üzerine faaliyetlerini yürüten firmayız.

İnsanların sosyal ve iş hayatlarında maruz kaldığı ses problemlerini çözüme kavuşturarak hayatın her kesiminden insanlara ve firmalara kaliteli hizmet sunup takdirlerini kazanmaktır.

Crafter, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir. Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi markalarını bünyesinde barındırır.

Dünya ölçeğinde saygın markalarla yaptığı iş birlikleriyle, Türkiye’yi bütün dünyada temsil etmektedir. Crafter’ın ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır.

Üretici Fiyat Avantajı ve Kalitesi

Üretici Fiyat Avantajı ve Kalitesi