Konferans Salonları

Konferans Salonları

Konferans salonu akustiği, dinleyicilerin ve konuşmaların verimlerini arttırmak için elzem uygulamalardandır. Konferans odası teknolojisine ne kadar yatırım yaparsanız yapın, konferans odası akustiğiniz kötüyse, deneyimden kaçınılmaz olarak hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

Konferans odası akustiği genellikle bir sorundur çünkü bu ortamlar genellikle sert yüzeylerle doludur: alçıpan duvarlar, camlar, masalar, perdeler. Tüm bu unsurlar, akustik dünyada “canlı” bir alan olarak adlandırılan şeyi yaratır – burada sesin gücü azalmadan birçok kez yansıtılarak yankılanmaya neden olur.

Ayrıca, konferans odaları genellikle yüksek ortam gürültüsü seviyelerine sahip yoğun açık ofis ortamlarının bitişiğinde yer alır. Bu faktörler, tek bir soruyla kısa ve öz bir şekilde özetlenebilecek karmaşık bir akustik durum sunar.

Konferans Salon Akustiği Crafter Acoustic İstanbul

Konferans salonu akustiğinde öncelikle alanlar kaç misafir ve kaç desibel sesin alan içerisinde oluşacağı hesaplanmalıdır. Sonrasın da bitmiş bir alan ise kullanılan yüzey materyallerine göre akustik malzeme seçimleri yapılmalıdır.

Konferans salonu akustik düzenlemesinde kullanılan malzemeleri;
  • Akustik kumaş panel
  • Akustik özellikli ahşap panel
  • Akustik sünger
  • Akustik tabanlı halı
  • Taş yünü dolgulu tavan paneli
  • Akustik perde
  • Akustik özellikli kapı

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
proje@crafterakustik.com


0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış

proje@crafterakustik.com

0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu