Fabrikalar

Fabrikalar

Fabrika içi ses izolasyon kabinleri, yüksek frekanslarda üretim makinaları için neredeyse bir mecburiyettir. Kırıcı veya kesici gibi makinalar 100 Db ve üzeri gürültü yaratmaktadır. Bu ses seviyeler ide hem operatör hem de diğer çalışanları gereğinden fazla rahatsız edip iş verimlerini düşürmektedir.

Sanayi tipi ses kabinleri,130 Db gürültü frekanslarına kadar yüksek verimde işlevini yapmaktadır. Kullanılacağı alana veya fonksiyona göre özel olarak üretilen bu kabinler, üretim hızını engellemez ve personel sağlığını ön plana almaktadır. Kabin içerisinde hava emiş/atış kanalları ile içeride hava sirkülasyonu sağlar. Kabin içerisinde tehlikeli olabilecek makinaların parça kırma gibi durumlarına özel kabinler ile zarar görmeden testlerinizi yapabilirsiniz.

Endüstriyel Ses İzolasyonu

Çalışanların mazur kaldığı bu gürültü çalışma performansını önemli düzeyde olumsuz etkilemesinin yanı sıra insan sağlığı için ciddi tehdit oluşturmaktadır.

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatlar gereği çalışanların maruz kaldığı bu gürültülerden korunması gerekmektedir. Endüstriyel alanlarda sağladığımız ses izolasyon çözümlerimiz ile makine ve çalışan ekipmanların oluşturdukları gürültü absorbe edilerek çalışma alanında alanlarında sesiz ortamlar oluşturulmaktadır.

Çalışanların koordinasyon ve performansı artmaktadır. Tüm bunlarla bağlantılı olarak iş verimliği ve üretim kapasitesi artmakla birlikte iş alanları iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatta uygunluk kazanmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
proje@crafterakustik.com


0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış

proje@crafterakustik.com

0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu