Duvar Ses İzolasyonu

Duvar Ses İzolasyonu

Duvar ses yalıtımı, tüm yüzeylere uygulanabilir ve profesyonel uygulama ile %80’lerden fazla verim elde edilmektedir. Uygulama istenilen verime göre değişkenlik göstermektedir.

Yalıtım, gürültü kaynağının olduğu taraftan uygulanması gerekir. Gürültü kaynağından çıkan sesleri doğrudan engellemek ve alan içerisinde absorbe etmesi gerekmektedir.

Duvar ses yalıtımı nasıl uygulanır ?

Düz ve kuru bir duvar üzerine öncelikle yüksek yoğunluklu ses kesici bariyerli süngerler yapıştırmak suretiyle uygulanır. Yapıştırılan süngerlerin üzerine belirli ölçüde hava boşluğu bırakılarak taşıyıcı kutu profiller vidalandıktan sonra ön yüzlerine 6mm kalınlığında sismik ses bantları yapıştırılır.

Hazırlanan taşıyıcılar üzerine ilk alçıpan levha vidalanır.3mm kalınlığında keçeli ses bariyeri ilk kat alçıpan levha üzerine yapıştırıldıktan sonra son katman olarak ikinci kat alçıpan levha ile sistem kapatılmış olur.

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
crafteracoustic@gmail.com

0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış
crafteracoustic@gmail.com
0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu