Atış Poligonları

Atış Poligonları

Atış poligonları çok fazla gürültü yaratır. Standart malzemeler, uzun yankılanma süreleri yaratarak sesin her yüzeyden sıçramasına izin verir. Ayrıca atış poligonları silahları veya malzemeleri test ederken kullanılır, bu nedenle duvarlar ve tavanlar mermi parçalarına veya kontrolden çıkan diğer parçalanmış malzemelere dayanıklı olmalıdır.

Crafter Acoustic,2017 yılından beri akustik piyasasında ve bu zorlukların üstesinden gelmek için kapsamlı deneyime sahiptir. Çeşitli ürünleri içeren bir atış poligonu için ideal olarak denenmiş ve test edilmiş bir akustik sistem tedarik edebiliriz.

Atış poligonu ses yalıtımı kusursuz yapılmadığı taktirde büyük olasılıkla işletme ruhsatı alamaycaksınız veya ruhsatınız iptal olacaktır. Bu yüzden öncelikle mekan duvarlarında ortalama 20 cm kalınlık yaratacak şekilde hava boşluklu bir izole duvarlar yapılmalıdır. Ses geçirmezlik verimi yüksek olmak zorunda ki atış sırasında gürültü kaçaklarını minimuma çekebilmek zorundayız.

İzolasyon işleminden sonra alan içerisinde yüksek çınlama ve uğultuya maruz kalmamak için akustik düzenleme yapılmalıdır.Silahlardan çıkan boş kovanların yırtamayacağı ve yönetmelik gereği yanmaz akustik malzemeler seçilmek zorundadır.

Akustik yanmaz süngerler en yüksek Nrc değerleri ile yönetmelik ihtiyaçlarına uygun ürünlerdir. Atışın yapılacağı kabin içerisinde ve alanın tüm tavan yüzeylerine yapıştırma sistemi ile uygulamak gerecektir. Dekoratif akustik verim için akustik kumaş kaplı paneller mekan içerisi duvarlarda tercih edilebilir.

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
proje@crafterakustik.com


0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış

proje@crafterakustik.com

0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu