Akustik Kumaş Paneller

Akustik Kumaş Paneller

Akustik Bölücü Paravan, ortamdaki yankı ve uğultuyu bertaraf ederek sesin akustiğini sağlamakla birlikte, alanda bölünmeleri sağlayarak kişiye özel çalışma alanı oluşturan dekoratif ürünlerdir ve bu sayede size benzersiz çözümler sunabilmektedir. Masa bölücü, ofis ve çalışma alan bölücü olarak kullanılabilmekte olup bu özelliği sayesinde bölme duvar gibi de düşünülebilir.

Kumaş Kaplı Akustik Paravan

Kumaş Kaplı Akustik Paravan, 2cm’den 10cm’e kadar olan kalınlıklarında ve maksimum 120x240cm ebatlarında üretilebilmektedir. Dış aksamının alüminyum çerçeve olması sayesinde kullanım ömrü uzundur. Talebinize doğrultusunda iç dolgu materyali; cam yünü, basotect veya yanmaz sünger olabilmektedir ve akustik iç dolgusu sayesinde Ses Yutum Kat Sayısı (NRC) 0,95’e kadar çıkabilmektedir. Karkas istenilen modellerde, karkas istenilen renge boyanabilmektedir. Tekerlekli veya sabit ayaklı modelleri olmakla birlikte, talebiniz doğrultusunda birbirine bağlanabilir ve döndürülebilir kombinasyonlar oluşturulabilmektedir. Kumaşının temizliği son derece kolay olup bakteri oluşumu, kir veya nem birikmesine karşı dayanıklıdır.

Akustik Keçe Bölücü Paravan

Akustik Keçe bölücü paravan, 6mm ve 14mm aralıktaki kalınlıklarda ve maksimum 130x240cm ebatlarında üretilebilmekle birlikte paravan üzerinde talebe üzgün CNC motifler yapılabilmektedir. Ses Yutum Kat Sayısı(NRC) 0,75 civarındadır. Panel rengi Antrasit gri olmasına rağmen talep edilen renklerde yanmaya karşı dirençli keçe kumaşlarla kaplanabilmektedir. Dış karkası istenilen renge boyanabilmekle birlikte tekerlekli ve sabit ayaklı modelleri mevcuttur. Talebiniz doğrultusunda birbirine bağlanabilir ve döndürülebilir kombinasyonlar oluşturulabilmektedir. Akustik keçe bölücü paravanların temizliği son derece kolay olup kir ve nem birikmesine karşı dayanıklıdır.

Akustik Masa Seperatörü

Akustik Masa Seperatörü, ofis ve çağrı merkezleri başta olmak üzere pek çok alanda kullanılmaktadır. Ortamdaki uğultu ve yankıyı gidermekle birlikte kişilere çalışma masalarında özel alan oluşturabilme imkanı sunmakta ve üzerine çeşitli notlar takılabilmesinden dolayı bu konudaki ikinci bir ihtiyaçtan doğacak masrafı engellemektedir.

Akustik Masa Seperatörü sayesinde kullanıcının yaptığı görüşmelerde telefonun diğer ucundaki kişilere arka plan sesleri gitmemekte ve kullanıcının yaptığı görüşmeler ofis ortamının başka bir yerine ulaşmamakdadır. Bu sayede ofis çalışanları gürültü ve uğultudan uzak rahat bir çalışma ortamı elde etmekle birlikte yaptıkları görüşmelerin kalite düzeyide artmaktadır. Akustik masa seperatörleri dayanıklı ve ergonomik tasarımları sayesinde kullanım ömürleri uzun olmakta.

İstenilen renklerde üretilebilmeleri sayesinde ofis ortamına ferahlık ve dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Akustik Masa Seperatörleri; Alüminyum çerçeveli, kumaş kaplı alüminyum çerçeveli ve keçe üzeri akustik kumaş kaplı olarak üretilebilmektedir. Kurulumu ve sonrasında sökümü son derece kolay olan Akustik Masa Seperatörleri aynı zamanda kolay silinebilmeleri sayesinde kir, nem ve bakteri oluşumuna karşı dirençlidir.

Çalışanların koordinasyon ve performansı artmaktadır. Tüm bunlarla bağlantılı olarak iş verimliği ve üretim kapasitesi artmakla birlikte iş alanları iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili mevzuatta uygunluk kazanmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
proje@crafterakustik.com


0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış

proje@crafterakustik.com

0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu