Akustik Kabinler

Akustik Kabinler

Akustik kabinler, içerisinde oluşturulan faaliyetlerin dış ortamdan etkilenmemesi veya dış ortamdan gelen seslerin ve gürültülerin kabin içerisindeki çalışmaları etkilemesi için modüler veya sabit olarak tasarlanan kabinlerdir. Akustik kabinler, kullanım amaçlarına ve istenilen performansa göre pek çok çeşitliliğe sahiptir.

Başlıca Akustik kabinler şunlardır; Akustik Görüşme Kabini, Akustik Toplantı Kabini, Ses İzolasyon Kabini, Seslendirme Kabini, Odyometri Kabini, Telefon Görüşme Kabini, Test Kabinidir.

Gündelik ve iş hayatında ses ile ilgili ihtiyaçlara cevap vermek adına üretimi yapılan Akustik Kabinler, istenilen performans ve kullanım amacına göre farklı materyaller kombine edilerek tasarlanmakta ve hizmete sunulmaktadır.

Nasıl Çalışıyoruz ?

ÜCRETSİZ

Keşif ve projelendirme

FİYAT AVANTAJI SAĞLAYAN

Yüksek Kaliteli Üretim

HER ZAMAN

Estetik ve Modern Tasarım

PROFESYONEL KADRO

Profesyonel Montaj

Profesyonel
Montaj

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com
proje@crafterakustik.com


0553 875 61 78  – Proje Satış
0544 560 84 49 – Mimari Proje

info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış

proje@crafterakustik.com

0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu