Akustik Delikli Ahşap Mdf Panel

Akustik delikli mdf paneller,farklı ses emiş ve yansıma değerlerine sahip olan ahşap panellerdir.

Akustik mdf paneller,arkalarında konumlandırılan yüksek yoğunluklu mineral yünü levhalar sayesinde,çeşitli çaplara sahip deliklerden geçen ses frekanslarını sönümleme ve düz kısımlara düşen ses frekanslarını yansıtarak akustik fonksiyonlarda bulunurlar. Akustik delikli ahşap panellerin kullanım amacı farklı akustik değerler almaktır.

Akustik delikli ahşap ürünler,akustik kumaş panellerin aksine ses frekanslarını tamamen sönümlemek yerine sert yüzeylere düşen frekansları dağıtmaları üzerine üretilirler. Yani %40 ses emiş değeri sağlarken %60 ses frekanslarının dağılmasına olanak sağlamaktadırlar.

Akustik delikli mdf paneller üretilirken muhakkak bir şartnameye ihtiyaç duyulur.Ahşap levhalara akustik değer kazandırırken talep edilen verimlere göre delik çapları ve delik aks aralıkları belirlenmektedir. Crafter akustik mimarlık olarak 500 m2’lik üretim alanımızın bir kısmında tamamı otomatik bantlarda delim işlemi yapan çoklu matkap kafalı makinelerde işlemler yapmaktayız.

Crafter Akustik Mimarlık

Ses yalıtım ve akustik düzenleme faaliyet alanlarında süre gelen mimari tecrübemiz ve akustik danışmanlarımız ile siz değerli misafirlerimizin problemlerini çözebilmek için ücretsiz keşif ekibimize ulaşın. Keşif ekibimiz en kısa zamanda sizlere destek olabilmek için randevu oluşturacaktır. Bizlere mail ve telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.


info@crafteracoustic.com

0553 875 61 78  – Proje Satış
crafteracoustic@gmail.com
0544 560 84 49 – Mimari Proje

Keşif ve Destek Talep Formu